KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11097328
nr 1109 7328
Akvarell
signerad. - 76, Torg, 39x48
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:33:38
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr